Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia przeciwstarzeniowa, realizowana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne wyniki. Profilaktyczne zabiegi sprawdzą się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą autologicznej terapii komórkowej, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim również białe krwinki, wykazujące oddziaływanie przeciwbakteryjne i zwiększające odpowiedź odpornościową tkanki.

Zaaplikowanie PRP sprawia, że dochodzi do intensywnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Jednocześnie poprawia się elastyczność, gładkość, barwa oraz stan naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdza się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis dostępnych zabiegów z takiej dziedziny zamieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka także udzieli odpowiedzi na temat zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również korzystać z pozostałych metod takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie dają one efekty można przeczytać pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com i od razu zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele dobrych opinii. Opłaca się tutaj zgłosić, o ile chciałoby się zadbać o własny wygląd. Eksperci podejmują się: usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są precyzyjnie scharakteryzowane i można sprawdzić, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.