Sztuka uwodzenia – w jaki sposób kokietować damy?

Sztuka uwodzenia – w jaki sposób kokietować damy?

Wśród różnych zwariowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który agituje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, pokazujemy się z najważniejszej strony i tak dalej. Jednakże norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy szans, aby w tym czasie przedstawić walory stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy także od tego, czy jest to nowa postać, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku zapraszamy na jak odzyskać kobietę. Tu oczywiście pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest krocie: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na tajemniczego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe i markową, dużą bluzę z kapturem.

Prócz tego mnóstwo biżuterii oraz parę gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w opisującej nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą osobą. Kilka postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Nasza hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.