Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET możliwe jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu cieszy się sporą renomą, o czym świadczy między innymi umieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, pokazujące, że są tutaj wykonywane unowocześnione badania prenatalne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, także takich z ryzykiem. Interdyscyplinarna pomoc ginekologiczna jest możliwa, gdyż zatrudnieni są w tym miejscu lekarze z wielu specjalności, a ginekolodzy stale podwyższają swoje kwalifikacje. Badania genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane wyjątkowo dokładnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą wzorowo otoczone troską.

Wykonywane są jednocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, wykrywający wiele nieprawidłowości płodu. Wśród nich znajdują się: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży może poczuć się w tym miejscu bezpieczniej i odczuwać komfort. Przed zrobieniem testu zebrany jest wnikliwy wywiad medyczny. W dodatku przyszłe mamy mogą także liczyć na poinformowanie w wyborze optymalnego testu pod jej konkretny przypadek.

Termin badania zawsze jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest 10 mililitrów krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od 6 do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie Unii Europejskiej. To po raz kolejny wskazuje na rangę podanej placówki. Wiadomości na temat testu oraz niezbędne informacje organizacyjne podane są na stronie placówki. Rzetelne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.